Zpět na výpis

Prodej zasíťovaného st. pozemku 609 m2, obec Blíževedly, část Litice u České Lípy + st. povolení pro RD 4+1

Blíževedly
Pozemky
609 m2
1 900 000 3 119,87 Kč / m2
Cena včetně provize a právního servisu.
Datum vložení: 15.06.2024 Poslední aktualizace: 15.06.2024

Hledáte místo pro svůj dům, kde se budete cítit dobře? Vše je hotovo, stačí jen začít stavět. Nebo chcete jen krásnou zahradu na rekreaci? Přijďte se podívat.

V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout velmi zajímavý pozemek o velikosti 609 m² s kompletně založenou zahradou a přípravou na stavbu domu. Stavební povolení na rodinný dům (přízemí + obytné podkroví se sedlovou střechou) o velikosti 4+1 bylo vydáno 12/2022.
V letošním roce Správa CHKO Kokořínsko schválila také možnost změny projektu RD z patrového na přízemní se sedlovou střechou. Upozorňuji, že zde nelze postavit mobilheim nebo dům s rovnou střechou.

Pozemek má podlouhlý půdorys, proto majitel nejdříve přistoupil ke kompletní a nákladné úpravě terénu, vybudování opěrných pískovcových zdí, osázení okrasnými dřevinami a vysázením ovocných stromů v zadní části pozemku. Připravena je opěrná zeď z KB bloků pro budoucí dům a také byl vybudován stylový pískovcový vinný sklípek. Kolem pozemku je nově postavený plot ze sibiřského modřínu s pískovcovou podezdívkou.

Na pozemku je el. přípojka a nový vydatný vrt na vodu s certifikátem.
Elektřina i voda je rozvedena po celé zahradě.
Čerstvě je vybudován vsak vody o objemu 25m3 a vybudována ČOV.
Okolní pozemky jsou obecní, nehrozí tedy žádné sousedské spory.

Přijďte objevit jednu z nejkrásnějších oblastí Česka. Zde naleznete vše podstatné - turistické a cyklistické trasy, koupání, pískovcové skály, příjemné klima a hlavně klidné prostředí. Do nekonečna můžete objevovat krásy Kokořínska-Máchova kraje, Českého středohoří, přírodní rezervace Vlhošť, kochat se pohledem na pískovcové skály. S dětmi jít na dobrodružnou výpravu soustavou Holanských rybníků po Hastrmanově stezce (v místě se natáčel film Hastrman) a mnoho dalších zajímavostí - vodopád, římská klenba atd.

Kdykoliv mě, prosím, kontaktujte, ráda Vám sdělím podrobnější informace. Pro Vaše další plány Vám samozřejmě zajistím schopného hypotečního specialitu.
Budu se těšit na prohlídku. Ev. číslo: 25490.

Lokalita

OkresČeská Lípa
ObecBlíževedly

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky2765
Datum aktualizace15.06.2024
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 400 V
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2609

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: