Zpět na výpis

Pronájem kanceláře, Hodonín

Národní třída, Hodonín
Komerční
Velmi dobrý
D - Méně úsporná
12 414 / měsíc 12 414 Kč / měsíc / m2
(+energie)
Datum vložení: 30.04.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor o celkové ploše 101,21 m². Konkrétně se jedná o pronájem poloviny patra kanceláří ve 2.nadzemním podlaží. Vekou výhodou je hlavně to, že tato polovina patra tvoří zároveň jeden funkční celek. Komerční objekt se nachází přímo v centru města Hodonín, na ul. Národní třída. K dispozici jsou 2 samostatné kanceláře, jedna dvojkancelář, sociální zázemí a kuchyňka. Budova je vybavena výtahem, splní tak také požadavek bezbriérového přístupu.

Jedná se o velmi reprezentativní prostory, nacházející se v centru města, které jsou vhodné, jak pro administrativní tak také obchodní činnost. Dispozice je blíže znázorněna v přiloženém půdoryse ve fotogalerii. Prostory jsou volné ihned.

K ceně nájmu budou připočteny zálohy na energie, při podpisu nájemní smlouvy je také hrazena vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů (včetně služeb).
Provize realitní kanceláře je hrazena ze strany nájemce ve výši 1 měsíčního nájmu (bez služeb), k této částce bude také připočteno DPH.

Ve stejné budově Vám také můžeme nabídnout pronájem dalších kancelářských nebo obchodních prostor ( nacházející se v přízemí budovy) o různých výměrách. V případě zájmu kontaktujte přímo realitní kancelář, kde se dozvíte další možnosti pronájmu v dané budově a můžete si také sjednat nezávaznou prohlídku. Ev. číslo: 641748.

Lokalita

ObecHodonín
UliceNárodní třída
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyPronájem
Číslo zakázky0608
Datum aktualizace21.05.2024
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V
Počet podlaží objektu2
KategorieKomerční
Typ domuPatrový
Druh prostorKanceláře
Stav prostoruVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaD - Méně úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
email: