Zpět na výpis

REZERVACE - Prodej pozemku o CP 1481 m2 pro výstavbu RD, Kasaličky, okr. Pardubice

Kasalice
Pozemky
Autobus
1 481 m2
2 290 000 1 546,25 Kč / m2
Datum vložení: 19.03.2024 Poslední aktualizace: 19.03.2024

Představte si život ve vlastním domě, kde každé ráno vítáte nový den pohledem na zelenou oázu klidu, kde vaše děti mají prostor pro své hry a vy místo pro relaxaci po náročném dni. Nyní máte jedinečnou příležitost proměnit tento sen ve skutečnost. Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek v malebné obci Kasaličky, ideální pro výstavbu rodinného domu, který se stane vaším bezpečným přístavem.

Pozemek o celkové ploše 1481 m² se nachází v tiché a přátelské části obce, hned vedle dětského hřiště, což představuje ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Lokalita nabízí nejen klid a soukromí, ale také výbornou dostupnost – vše potřebné najdete v nedaleké Rohovládově Bělé nebo v Lázních Bohdaneč. A pokud vás láká ruch velkoměsta, Hradec Králové i Praha jsou snadno dostupné díky blízkosti dálnice D11.

Pozemek je rovinatý, což zjednodušuje a zlevňuje přípravné práce pro výstavbu. V současné době je veden jako zahrada a ostatní plocha, ale díky platnému územnímu plánu je zde možné postavit rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a využitelným podkrovím. Koeficient zastavitelnosti 0,3 umožňuje dostatečně velkou zahradu pro vaše odpočinkové aktivity.

Jednou z hlavních výhod tohoto pozemku je již zpracovaný projekt na výstavbu rodinného domu, který zahrnuje přízemní dům s obytným podkrovím, vestavěnou garáží a dalšími parkovacími místy. Projekt respektuje původní zástavbu a nabízí moderní a promyšlené řešení pro pohodlné bydlení 4-5 členné rodiny. Všechny inženýrské sítě jsou připraveny na hranici pozemku nebo v jeho těsné blízkosti, což výrazně usnadňuje a urychluje přípravu pro stavbu.

Stavební povolení je k dispozici, takže po koupi pozemku můžete okamžitě začít realizovat svůj vysněný domov.

Nabízíme tento jedinečný pozemek za cenu 2 290 000 Kč. Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost vytvořit si domov přesně podle svých představ v obklopení přírody a s výbornou dostupností všeho potřebného. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu a společně s vámi se těšíme na realizaci vašeho nového domova v Kasaličkách.

Lokalita

OkresPardubice
ObecKasalice

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0324
Datum aktualizace19.03.2024
K dispozici od29.10.2022
Umístění objektuCentrum obce
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Datum nastěhování29.10.2022
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21481

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - REALITY PRORADOST

Kontakt na realitní kancelář REALITY PRORADOST

Vídeňská 1014/18b
639 00 Brno - Štýřice
inzerce@reality-proradost.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fname: lname: