Zpět na výpis

Stavební pozemek

Branná
Pozemky
Pošta
Video
7 257 m2
5 025 000 692,43 Kč / m2
Datum vložení: 11.09.2023 Poslední aktualizace: 10.11.2023

Exkluzivní nabídka stavebního pozemku, který se nachází v obci Branná, je příležitostí pro ty, kdo hledají perfektní a unikátní místo pro stavbu svého snového domu na horách. Branná je vstupní branou do Jesenických hor a turisticky i sportovně hojně využívanou obcí. Tento stavební pozemek je situován s jedinečným výhledem na malebné historické náměstí, zámku a kostela s farou, což dotváří unikátní a historickou atmosféru.

V těsné blízkosti pozemku, je k dispozici lyžařský areál a wellness centrum, které jsou oblíbené jak u místních, tak u turistů. Branná není jen sportovním a turistickým centrem, ale také kulturním, kde se pravidelně pořádají různé kulturní a společenské akce. Velkým fenoménem je každoroční závod historických silničních závodních motocyklů a sidecarů, který přiláká mnoho návštěvníků z okolí i zahraničí. Na prodej je určen pozemek, který vznikne oddělením parcely o celkové výměře 7.409. m2. V případě zájmu o celý pozemek, je prodej možný, v tomto případě je cena k jednání.

Proč je tato nabídka jedinečná a neopakovatelná?

Výhodnost investice: Stavební pozemek v Branné představuje výhodnou investiční příležitost. S jedinečným výhledem na historické náměstí, zámek a kostel s farou nabízí unikátní a atraktivní prostředí pro stavbu snového domu. Investice do této nemovitosti má potenciál růstu hodnoty v budoucnosti.

Možnost rozdělení parcel: Tento stavební pozemek poskytuje možnost rozdělení na menší parcely. To je výhodné pro ty, kteří hledají menší stavební pozemek pro svůj individuální projekt. Flexibilita v rozdělení parcel umožňuje přizpůsobit se specifickým potřebám a přání budoucích vlastníků.

Lokalita a atrakce: Nemovitost se nachází v obci Branná, která slouží jako vstupní brána do Jeseníků. Tato oblast je hojně využívána turisty a sportovci. Kromě přírodních krás nabízí také bohatou kulturní scénu a pořádá různé akce. Blízkost lyžařského areálu a wellness centra přináší další možnosti pro sport, relaxaci a zábavu.

Historická atmosféra: Unikátní výhled na malebné historické náměstí, zámek a kostel s farou vytváří jedinečnou historickou atmosféru, která dotváří půvab této lokalit. Pro ty, kteří ocení historii a kouzlo starých budov, je tato nemovitost ideální volbou.

Bezpečné uložení peněz: Investice do nemovitosti je často považována za bezpečný způsob uložení peněz. Stavební pozemek v Branné představuje dlouhodobou hodnotu, která může růst v čase. Vlastnictví nemovitosti je také způsobem diverzifikace investičního portfolia.Celkově tedy nabídka této nemovitosti přináší výhodnost investice, možnost rozdělení parcel, bezpečné uložení peněz a příležitost pro výstavbu snového domu v atraktivní lokalitě s bohatou historií a rekreačními možnostmi.

V případě zájmu kontaktujte makléře.

Lokalita

Parcela3273

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky14434
Datum aktualizace10.11.2023
Umístění objektuCentrum obce
Inženýrské sítěVodovod
StavbaOstatní
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m27257

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.