Zpět na výpis

Stavební pozemek 1452m2 sousedící s Milíčovským lesem

Praha
Pozemky
1 452 m2
19 900 000 13 705,23 Kč / m2
včetně provize
Datum vložení: včera Poslední aktualizace: včera

Atraktivní pozemek pro bydlení v idylické části Újezdu u Průhonic hned vedle Milíčovského lesa. Tato nemovitost nabízí skvělou příležitost pro investici s ohledem na její potenciál a výhodnou polohu.

Pozemek o rozloze 1452m² je ideální pro výstavbu rezidenčního objektu či dalšího bytového komplexu. S dostatečnou zastavěnou plochou a občanskou vybaveností v blízkosti, je zde zajištěna pohodlná a komfortní životní situace pro budoucí obyvatele. Dle územního plánu je pozemek v OB - čistě obytná plocha, hlavní využití plocha pro bydlení, přípustné využití byty v nebytových domech.

V okolí nemovitosti se nachází kompletní síť obchodů a služeb, včetně školy, školky a zdravotnického zařízení. Díky těmto faktorům je tento pozemek atraktivní nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé profesionály, kteří ocení pohodlí a dostupnost veškerých potřebných zařízení.

Přítomnost odpadové kanalizace a plynovodu na této lokalitě zajišťuje pohodlné a moderní vybavení nemovitosti. Investoři budou mít zaručenou bezproblémovou infrastrukturu, což přispívá k celkové atraktivitě této investice.

Dalším lákadlem této nemovitosti je možnost pronájmu jednotlivých bytových jednotek či celého objektu. S rostoucí poptávkou po kvalitním bydlení v blízkosti Prahy, je zde vysoká šance na stabilní a výhodný výnos z pronájmu.

Lokalita

OkresHlavní město Praha
ObecPraha

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9906
Datum aktualizaceVčera
K dispozici od11.10.2023
Umístění objektuCentrum obce
Datum nastěhování11.10.2023
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21452
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
email: phone: fullname: lname: