Zpět na výpis

Víceúčelový dům s tanečním sálem Dolní Lomnice -Kunice

Lomnická, Kunice
Domy
Velmi dobrý
Atypický
Garáž
G - Mimořádně nehospodárná
3D prohlídka
550 m2
13 860 000 25 200 Kč / m2
all inclusive
Datum vložení: 25.06.2024 Poslední aktualizace: 09.07.2024

Dovoluji si vám nabídnout nemovitosti, která má více než stoletou historii a skrývá v sobě kus dávného českého dědictví. Tento dům, který kdysi sloužil jako hospoda, obchod a hospodářství pro místní obyvatele, se nyní stává vaší jedinečnou příležitostí získat kousek historie pro sebe.
Tento půvabný dům byl postaven před více než sto lety, v roce 1890, a nejstarší část, vyrobená z kamene, obsahuje stodolu a chlév, které nám připomínají bohatou historii venkovského života. Postupem času byly k domu přistavěny další části, včetně pivnice, obchodu a hostinského sálu.

Po mnoho let sloužila tato nemovitost jako oblíbené místo pro setkávání místních obyvatel a nyní máte možnost obnovit tuto tradici. V letech 1991 až 2018 prošel dům důkladnou rekonstrukcí a od roku 2014 znovu ožil hostinský sál. V současné době slouží nemovitost k soukromým účelům, ale její potenciál je nevyčerpatelný.

Celý půdní prostor je připraven k vestavbě dalších místností. Dům má klenuté sklepy a vlastní studnu. Přípojka plynu je na hranici pozemku. Je připojen na kanalizaci i vodovod.
V okolí se nachází mnoho zajímavých míst, jako je Velkopopovický pivovar, naučná stezka barona Ringhofera a zámek Brechtold v Kunicích. Krásná příroda a blízkost výstavby soukromých rodinných domů zajišťují příjemné a klidné životní prostředí.

Nabídka této nemovitosti zahrnuje také výbornou dostupnost do Prahy, což vám umožní užívat si výhody městského života a zároveň se těšit z poklidného venkovského prostředí. Tento dům není jen nemovitostí, je to příležitost stát se součástí bohaté historie tohoto místa a vytvořit vlastní příběh.

Staňte se součástí příběhu tohoto domu a vytvořte si zde svůj vlastní příběh. Kontaktujte mě ještě dnes a začněte snít o tom, jak to bude vypadat, když budete mít tuto krásnou nemovitost jako svůj domov.

Lokalita

OkresPraha-východ
ObecKunice
UliceLomnická
č. domovní / č. orientační8

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky14247
Datum aktualizace09.07.2024
K dispozici od26.09.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuCentrum obce
DispoziceAtypický
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2400
Užitná plocha m2550
Plocha parcely m21600
Počet parkovišť1
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V
ZástavbaVenkovská
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m21200
Datum nastěhování26.09.2023
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod, Voda - studna
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: email: lname: