Zpět na výpis

Zemědělská usedlost Mrač po kompletní rekonstrukci, stáje, jezdecká hala 60x20m, pozemky a pastviny 26.029m2, Mrač, Benešov

Mrač
Zemědělské objekty
Autobus
Parkování
Po rekonstrukci
G - Mimořádně nehospodárná
850 m2
Info o ceně u prodejce  
Datum vložení: včera Poslední aktualizace: včera

Zemědělská usedlost mlýn Mrač představuje jedinečnou příležitost pro majitele koní nebo pro podnikání v malebném prostředí jen 25 minut od Prahy. Celková rozloha pozemku čítá 26.029 m² a zahrnuje dvě kompletně zrekonstruované obytné budovy, stáje a jezdeckou halu. Kromě toho je na rozlehlém pozemku rybník, potok a k dispozici množství dalších zařízení.

Tato majestátní zemědělská usedlost nabízí mnoho možností:

Jezdecká zařízení: krytá a ozvučená jezdecká hala o rozměrech 60 x 20 metrů - provozování jezdeckých aktivit v každém počasí. K dispozici jsou stáje až pro 6 koní s možností zvýšení kapacity přístavbou boxů, případně varianta umístění mobilních boxů. Pastviny s pevným hrazením a s vlastním zdrojem vody.

Možnosti podnikání: Ideální místo pro pronájem objektu pro svatby či jiné akce, provozování penzionu, pořádání jezdeckých a firemních workshopů, firemních setkání a dalších komerčních aktivit.

Energetický potenciál: Součást mlýna je vodní náhon s možností obnovy malé vodní elektrárny. Dále je možnost změny typu vytápění na tepelné čerpadlo a vybudování solárních panelů na rozlehlé střechy. Vlastní zdroj vody přímo na pozemku.

Dopravní dostupnost: autem 25 minut z Prahy, vlakem 50 minut z Prahy Hlavního nádraží každou půlhodinu (zastávka Mrač je za rohem).

Tento impozantní objekt s doloženou historií disponuje prostornými interiéry, které jen čekají na vaši kreativitu. Ať už máte v úmyslu vytvořit útulný domov pro svou rodinu, prostor pro uměleckou tvorbu nebo komerční využití, mlýn Mrač vám otevírá nekonečné možnosti.

Lokalita mlýna je obklopena malebnými lesy a Benešovským potokem, což poskytuje dokonalou kulisu pro koňské vyjížďky, pěší túry, cyklistiku a další outdoorové aktivity. Přestože se nacházíte v příjemném venkovském prostředí, mlýn Mrač je zároveň blízko veškeré občanské vybavenosti, restaurací, obchodů a kulturních památek, což zajišťuje pohodlný životní styl.

Nabízíme vám možnost stát se součástí tohoto výjimečného příběhu a vlastnit mlýn Mrač, který září šarmem minulosti a otevírá prostor pro vaše sny. Nechte se unést atmosférou tohoto kouzelného místa.

Nechte se inspirovat a spojte své podnikatelské vize s touto jedinečnou lokalitou.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes, abyste se stali součástí příběhu této nemovitosti. Pokud máte zájem o další informace, jsme vám k dispozici. Ev. číslo: 25413.

Lokalita

OkresBenešov
ObecMrač
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační77

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky2022
Datum aktualizaceVčera
Druh objektuSmíšená
DispoziceAtypický
Zastavěná plocha m22694
Užitná plocha m2850
Plocha parcely m226029
Počet parkovišť1
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
TelekomunikaceTelefon, internet
DopravaVlak, autobus
Počet podlaží objektu3
KategoriePozemky
Typ domuPatrový
Stav objektuPo rekonstrukci

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba300 kWh/m² za rok

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: